Opiekun:
Louisa Veress

Prefekt:
Callie Irving
Nicolle Word
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
Luna Lobovos
Mia Lopez
15284
22590
29871
10600
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Alan Moonstone
Mia Adams
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Diana Backquite
Lilith Farley
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Shaula Dallas - 313 d.
Samanta Clarsson - 305 d.
Nicolle Word - 277 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 159 d.
Nicolas Cane - 131 d.
Annabeth Snow - 122 d.


W Salem jest 394 uczniów,
natomiast 26 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Lian Hyde
Samanta Clarsson

Aktualnie mamy X rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Gryffindor.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Anna Alexy
Antyczne Runy
pannaalexy@gmail.com
-
Kian Maevi
Astronomia
knmi@wp.pl
-
Midge Winterhouse
Baśniowe Ciekawostki*
midge.diggory@gmail.com
-
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
-
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
-
Nicolas Cane
Historia Magii
niicolas.cane@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
-
Louisa Veress
Latanie na Miotle
lucy.lovegood@o2.pl
Opiekun Gryffindoru
Allison Walker
Magiczne Aktorstwo*
allison.walker785@gmail.com
-
Notevidia Lothiriel
Magiczne Aktorstwo*
lothiriel.notevidia@gmail.com
-
Reed Brennan
Numerologia
reed.brennan.69@gmail.com
-
Arsen McGreen
Obrona przed Czarną Magią
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Annabeth Snow
Transmutacja
annabethsnow919@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Nicolas Cane
Transmutacja
niicolas.cane@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Gwendolyn Shepherd
Wróżbiarstwo
gwendolyn.shepherd7@gmail.com
Redaktor Naczelna
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
-
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz.riley69@gmail.com
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch