Opiekun:
Nickolas le Fent

Prefekt:
-
-
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
-
-
5841
6812
9621
8264
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
-
-
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
-
-
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Sunniva Sorensen - 55 d.
Yoongi Min - 51 d.
Amiliana Cullen - 41 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 38 d.
Chaz Riley - 38 d.
Annabeth Snow - 37 d.


W Salem jest 221 uczniów,
natomiast 0 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
-
-

Aktualnie mamy XIII rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Gryffindor.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Anna Alexy
Antyczne Runy
pannaalexy@gmail.com
-
Kian Maevi
Astronomia
knmi@wp.pl
-
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
-
Chaz Riley
Eliksiry
chaz@salemagia.pl
-
Nicolas Cane
Historia Magii
nicolas@salemagia.pl
Opiekun Ravenclawu
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
-
Agnieszka Anderson
Klub Swivenhodge*
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Rosen Rogood
Latanie na Miotle
rosen.rogood@gmail.com
-
Raven Cane
Numerologia
raven@salemagia.pl
-
Arsen McGreen
Obrona przed Czarną Magią
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Reny Boursier
Teoria Magii*
reny.boursier@gmail.com
-
Annabeth Snow
Transmutacja
annabeth@salemagia.pl
Opiekun Hufflepuffu
Lian Hyde
Wróżbiarstwo
lian.hyde1@gmail.com
-
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
-
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz@salemagia.pl
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch