Opiekun:
Louisa Veress

Prefekt:
Sky Alexa Potter
Sophie Fitz
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
Charlotte Crossville
Cho Midge Diggory
8891
7490
5982
10452
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Avada Riddle
Candy Mickelson
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Cassandra Strega
Emily Parkinson
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Annabeth Chase - 32 d.
Oliwia Loczek - 31 d.
Rosen Rogood - 31 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 42 d.
Jason Frostern - 40 d.
Annabeth Snow - 35 d.


W Salem jest 342 uczniów,
natomiast 1 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Lychye River
Rosen Rogood

Aktualnie mamy IX rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Slytherin.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Iriella Araverl
Astrologia
iriella.araverl@gmail.com
-
Agnieszka Anderson
Gry Miotlarskie
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Wynonna Perez
Magia Praktyczna
wynonna.perez@onet.pl
-
Lilith Farley
Magia Praktyczna
lilith.farley@gmail.com
-
Camryn Fitz
Magiczna Pielęgnacja
camrynfitz69@gmail.com
-
Gwendolyn Shepherd
Magiczna Sztuka Przetrwania
gwendolyn.shepherd7@gmail.com
-
Arsen McGreen
Magiczne CSI
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Jason Frostern
Magiczne Kulinaria
jasonek.frostern@gmail.com
-
Louisa Veress
Magiczne Szkodniki
lucy.lovegood@o2.pl
Gryffindor
Chaz Riley
Magomedycyna
chaz.riley69@gmail.com
-
Nickolas le Fent
Miłosne Dywinacje
winterheart13@interia.pl
-
Alain Merleau-Ponty
Nadnaturalne Wyprawy
alainmerleauponty@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Obrona przed Bestiami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Slytherin
Mia Adams
Obserwacje Nieba
mia.blythee@gmail.com
-
Diana Backquite
Podróże po Szkołach Magii
dianabackquiteblog@gmail.com
-
Samanta Clarsson
Smokologia
samantaclarssoncarter@wp.pl
-
Annabeth Snow
Wakacje z Mitami
annabethsnow919@gmail.com
Hufflepuff
Lian Hyde
Wakacje z Mitami
lian.hyde1@gmail.com
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch